Pályázat 2015

Pályázat KEOP-5.7.0/15-2015-0029

Széchenyi2020.jpg

"Középületek kiemelt jelentőségű épületenergetikai fejlesztése" című pályázat

Önkormányzatunk a Közös Önkormányzati Hivatal és a Művelődési Ház (faluház) energetikai korszerűsítését pályázat útján

valósította meg. A Széchenyi 2020 által kiírt KEOP-5.7.0/15 támogatás megpályázása után támogatásban részesültünk..

Pályázat címe: Siófoki KÖH Siójuti Kirendeltség épületének és a Faluház épületének energetikai célú felújítása

Pályázat kódszáma: KEOP-5.7.0/15
Támogatás összege: 34.663.659 Ft

Megvalósítás

A projektben 2 db épület, a Közös Önkormányzati Hivatal és a Művelődési Ház
faluház) energetikai korszerűsítése valósult meg. A kiírásnak megfelelően a projektben
az épületek hőszigetelőse és a Hivatal nyílászáróinak cseréje valósult meg. A
művelődési ház esetében a nyílászárók cseréje megvalósult egy régebbi LEADER-es
pályázatból.

Az Önkormányzat minden beszerzésnél ahol az releváns, szem előtt tartja a környezettudatosságot és a környezet védelmét, ezért a projekt megvalósulásával egy időben ezen elveket bevezeti beszerzéseinek megvalósításánál. Termékek esetében a természetes anyagokat és új környezetbarát technológiákat részesíti előnyben.